علیزاده‌: هر کشوری سپاه را تروریست بخواند باید مراقب عواقبش باشد مجلس

علیزاده‌: هر کشوری سپاه را تروریست بخواند باید مراقب عواقبش باشد

  بزرگنمايي:

فصل سیاست - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اتحادیه اروپا باید از سرنوشت نظامیان آمریکایی عبرت بگیرد، گفت: اگر سپاه عزیز ما را تروریست می‌خوانید، باید مراقب عواقب بعدی آن نیز باشید.

علی اکبر علیزاده برمی، نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره تلاش پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اقدام پارلمان اروپا، از روی استیصال محض بود. به این دلیل که کسانی که در حال حاضر اسم اتحادیه اروپا را بر خود گذاشته اند، مخصوصاً فرانسه، زمانی در منطقه غرب آسیا، یک ابرقدرت بودند که هرکاری را می خواستند، انجام می دادند.
وی افزود: اما حالا چه وضعی برقرار است؟ سوریه هیچ اعتنایی به حرف فرانسه نمی کند، در لبنان، فرانسه هیچ نقشی ندارد و عراق هم که بالاتر از آنها، آمریکایی‌ها را نیز از کشور خود بیرون کردند. آمریکا زمانی با یک اشاره، معادلات منطقه‌ای را تغییر می داد اما حالا به این فلاکت افتاده است و در حال حاضر مثل یک دله دزد در حال دزدی نفت در عراق است.
علیزاده برمی ادامه داد: اینها حاصل چیست؟ اقدامات بی نظیر سپاه و بزرگان مثل حاج قاسم سلیمانی در منطقه، به قدری دشمن را عصبانی کرد که دست به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی زدند و تصور کردند که پس از آن می توانند هر غلطی خواستند، در منطقه انجام دهند اما دیدند که اوضاع بر همان روال مانده است و به این حقیقت رسیدند که تمامی اینها تحت رهبری فرمانده کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای است.
وی تصریح کرد: ایران به قدری قدرتمند است که تفنگداران دریایی آمریکا و انگلیس را علنا در خلیج فارس دستگیر می کند و اجازه شیطنت به ناوهای آنان در خلیج فارس نمی دهد. حالا چه کار می توانند بکنند؟ این اقدام اخیر اتحادیه اروپا نشان دهنده همان استیصال است. اما باید این را بدانند که این ابتدای کار است. چرا که امام عزیز، به ما آموخت که ما آمریکا را زیر پا می گذاریم و انتهای خط ما آنجاست. آمریکا شیطان بزرگ است و این کشورهای اروپایی نیز شیطانک های تحت رهبری او هستند. مگر اینکه از این اقدامات شیطانی دست بردارند.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اتحادیه اروپا باید از سرنوشت نظامیان آمریکایی عبرت بگیرد. چرا که می دانید برای برخی از مقامات بلندپایه آمریکایی دائماً لایه های حفاظتی بیشتری تدبیر می شود. پس به آنان می گویم که اگر سپاه عزیز ما را که مشت قدرتمند جبهه مقاومت است، تروریست می خوانید و تحریمش می کنید، باید مراقب عواقب بعدی آن نیز باشید. چرا که کسی که در خانه شیشه ای نشسته است، به سمت کسی که در پناه یک سنگر مستحکم جای گرفته، سنگ پرتاب نمی کند.
پایان پیام/


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

رئیسی: ایران همواره در روزهای سخت کنار ملت و دولت سوریه بوده است

ملت و دولت ایران در این هنگامه سخت در کنار دولت و ملت ترکیه هستند

رئیسی در تماس تلفنی با «اردوغان»: ملت و دولت ایران در این هنگامه سخت در کنار دولت و ملت ترکیه هستند

فاطمی امین: چالش دولت در تأمین برق و گاز را با همکاری مشترک مرتفع می‌کنیم

سازماندهی 650 ناوگروه با بیش از 15 هزار شناور در نیروی دریایی سپاه

سرلشکر سلامی:‌ سپاه آماده امدادرسانی به مردم ترکیه و سوریه است

شورای نگهبان طرح اصلاح قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی را تأیید کرد

هیچ‌گونه مالیات مضاعفی در لایحه بودجه لحاظ نشده است

محاسبات غلط اروپایی‌ها درباره ایران ناشی از وابستگی به منابع اطلاعاتی معاند است/ انتقال صحیح حقایق جامعه ایران به هیئت حاکمه فرانسه را وظیفه اصلی خود بدانید/ هشدار نسبت به غلبه افراط‌گرایی و حمایت از اسلام‌ستیزی در فرانسه

حجم تجارت خارجی ایران تا پایان سال به 100 میلیارد دلار می‌رسد

بازآماد(اورهال) 13 فروند بالگرد شرقی و غربی

جزئیات نشست کمیسیون امنیت ملی/ حجم تجارت خارجی کشور تا پایان سال به حدود 100 میلیارد دلار خواهد رسید

وقوع جنگ‌ در سرزمین‌های اسلامی مولود سیاست‌ها مستکبران است

رئیسی خطاب به سفیر فرانسه: حقایق جامعه ایران را صحیح منتقل کنید

برنامه بانک مرکزی برای بازار سکه به زودی اعلام می‌شود

رژه بسیج دریایی به مناسبت دهه فجر در اروندرود برگزار شد

گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران در کمیسیون صنایع مجلس بررسی شد

13 فروند بالگرد بازآماد شده به نیروهای مسلح تحویل شد

پیگیری و تکمیل مقوله حدنگاری به همت مضاعف نیاز دارد

رئیسی: محاسبات غلط اروپا درباره ایران ناشی از وابستگی به منابع اطلاعاتی معاند است

فعال شدن ظرفیت‌های ایران و اروگوئه مستلزم تلاش مسئولان دوکشور است

ظرفیت‌های متنوع متقابل امکان ارتقای همکاری‌های فیمابین به سطوح بالاتر را فراهم کرده است/ فعال کردن ظرفیت‌های متقابل تلاش مضاعف مسئولان دو کشور را می‌طلبد

جدیدترین موشک بومی سوخو 24 با نام عاصف یا موشک کروز عاصف رونمایی شد

موشک کروز عاصف رونمایی شد

ایران و یونان در پیدایش و تکامل مدنیت نقشی افتخارآمیز داشته‌اند/ تحریم‌های ظالمانه نتوانسته جمهوری اسلامی ایران را در عرصه رشد و پیشرفت متوقف کند

آگهی ها

  • تریبون مردم
  • فصل بانک، نشریه الکترونیکی تخصصی بانک

© - www.faslesiyasat.ir . All Rights Reserved.